strona głównanasza ofertarestauracjanasze stacje benzynowekontaktkontaktkontaktrodo

Pakiet weekendowy zawiera pobyt w motelu od piątku od godziny 15:00 do niedzieli do godziny 18:00.
W cenie pakietu zawarte jest całodobowe wyżywienie w skład którego wchodzi:
1. śniadanie (do wyboru z menu, karta śniadania)
2. obiad (do wyboru z menu, karty zupy i dania główne)
3. kolacja (do wyboru z menu, karty dania barowe lub śniadania).
Na życzenie klienta posiłki podajemy do pokoju.
Cały pobyt może trwać krócej, ale zawsze musi zawierać jedną noc weekendową, w takim przypadku ceny dostosowujemy do długości pobytu.

Cennik noclegów w pakiecie weekendowym:
Nocleg dla 1 osoby - 235 PLN
Nocleg dla 2 osób -   375 PLN
Nocleg dla 3 osób -   475 PLN


Cena noclegu za 1 dobę poza pakietem:
Nocleg dla 1 osoby - 175 PLN
Nocleg dla 2 osób - 265 PLN
Nocleg dla 3 osób - 335 PLNW celu zapewnienia bezpieczeństwa oraz swobody poruszania się po obiekcie zastosowano „system klucza”, umożliwiający otwieranie głównych wejść oraz wynajętego pokoju jednym kluczem, a jednocześnie zabezpieczający przed wejściem do obiektu osób postronnych.
Cały obiekt motelu oraz stacji paliw wraz z przyległymi parkingami jest całodobowo monitorowany i dodatkowo chroniony przez zewnętrzną firmę ochroniarską.
W celu zapewnienia maksymalnego bezpieczeństwa dla naszych gości i pozostawionych na parkingu pojazdów nagranie z kamer jest archiwizowane i przechowywane przez długi okres czasu.

Mając na uwadze zadowolenie z pobytu gości w naszym obiekcie wszystkie pokoje, sala restauracyjna oraz konferencyjna zostały wyposażone w pełną klimatyzacje zapewniającą pełen komfort w czasie pobytu tak w upalne jak i mroźne dni. Każdy pokój jest wyposażony w pełny węzeł sanitarny, telewizor, telefon oraz dostęp do internetu. W sali restauracyjnej zainstalowano bezprzewodowy system dostępu do internetu.
--